Menu
Bestyrelsen 22. juni kl. 11:43
Efterlysning Fløng skole - hallen
EventNyt
Tilmelding til årets Vildbjerg Cup
AnlægsNyt
Ingen skrueknopper på kunstbanen
Fodbold Fitness
Nyt tilbud til klubbens damer

Find os på Facebook

Kommende kampe
August 2016
4.
torsdag
19.00
Fløng-Hedehusene Idræt
Herrer
Senior
Træningskampe senior/Ynglinge • Pulje 1
Hedehusene ny Idrætspark
Ballerup-Skovlunde Fodbold
Hedehusene ny Idrætspark
6.
lørdag
15.00
Fløng-Hedehusene Idræt
Herrer
Senior
Træningskampe senior/Ynglinge • Pulje 1
Hedehusene ny Idrætspark
Hareskov IF
Hedehusene ny Idrætspark
10.
onsdag
17.30
Fløng-Hedehusene Idræt
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (04) • Pulje 3
Fløng Idrætsanlæg
Roskilde Pigefodbold
Fløng Idrætsanlæg
13.
lørdag
13.00
Fløng-Hedehusene
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 5
Hedehusene ny Idrætspark
Islev BK
Hedehusene ny Idrætspark
13.
lørdag
13.30
Fløng-Hedehusene
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (01) • Pulje 2
Hedehusene ny Idrætspark
Roskilde Pigefodbold
Hedehusene ny Idrætspark
16.
tirsdag
18.30
Fløng-Hedehusene (1)
Herrer
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (03) • Pulje 1
Fløng Idrætsanlæg
Gladsaxe-Hero BK (1)
Fløng Idrætsanlæg
17.
onsdag
18.30
Fløng-Hedehusene Idræt (3)
Kvinder
U13
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (04) • Pulje 1
Fløng Idrætsanlæg
LSF (2)
Fløng Idrætsanlæg
17.
onsdag
19.00
Fløng-Hedehusene
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (03) • Pulje 1
Hedehusene ny Idrætspark
Værløse BK
Hedehusene ny Idrætspark
17.
onsdag
19.00
Fløng-Hedehusene
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior Mester • Pulje 2
Hedehusene ny Idrætspark
Måløv BK
Hedehusene ny Idrætspark
18.
torsdag
18.30
Fløng-Hedehusene Idræt
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (05) • Pulje 2
Fløng Idrætsanlæg
BSF
Fløng Idrætsanlæg
18.
torsdag
19.00
Fløng-Hedehusene Idræt
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (03) • Pulje 4
Fløng Idrætsanlæg
Greve Fodbold
Fløng Idrætsanlæg
20.
lørdag
11.00
Fløng-Hedehusene
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (06) • Pulje 4
Hedehusene ny Idrætspark
Tuse IF
Hedehusene ny Idrætspark
21.
søndag
12.00
Fløng-Hedehusene
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (05) • Pulje 4
Hedehusene ny Idrætspark
Tune IF
Hedehusene ny Idrætspark
22.
mandag
19.00
Fløng-Hedehusene
Herrer
Senior
8-Herresenior 2 (motionsrækken) • Pulje 3
Hedehusene ny Idrætspark
Hvissinge United
Hedehusene ny Idrætspark
22.
mandag
19.00
Fløng-Hedehusene Idræt
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands (03) • Pulje 3
Fløng Idrætsanlæg
Brøndby Strand IK
Fløng Idrætsanlæg
24.
onsdag
18.30
Fløng-Hedehusene
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 5
Hedehusene ny Idrætspark
KFUM BK, Roskilde
Hedehusene ny Idrætspark
24.
onsdag
18.30
Fløng-Hedehusene
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (01) • Pulje 3
Hedehusene ny Idrætspark
Tune IF
Hedehusene ny Idrætspark
27.
lørdag
11.00
Fløng-Hedehusene Idræt
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (06) • Pulje 3
Fløng Idrætsanlæg
Himmelev-Veddelev BK
Fløng Idrætsanlæg
27.
lørdag
12.00
Fløng-Hedehusene
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (05) • Pulje 1
Hedehusene ny Idrætspark
IF Skjold Birkerød
Hedehusene ny Idrætspark
27.
lørdag
13.30
Fløng-Hedehusene
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (01) • Pulje 2
Hedehusene ny Idrætspark
Ølstykke FC (1)
Hedehusene ny Idrætspark
29.
mandag
18.45
Fløng-Hedehusene Idræt
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (04) • Pulje 3
Fløng Idrætsanlæg
Ølstykke FC
Fløng Idrætsanlæg
30.
tirsdag
18.30
Fløng-Hedehusene Idræt
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (05) • Pulje 2
Hedehusene ny Idrætspark
Høje Tåstrup IF
Hedehusene ny Idrætspark
31.
onsdag
18.45
Fløng-Hedehusene
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior Mester • Pulje 2
Hedehusene ny Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold
Hedehusene ny Idrætspark