Menu
3 & 5 mandsNyt 16. november kl. 12:02
Små fødder til fodboldfest i Sengeløse hallen U-5 Drenge / piger afsted til deres første stævne
UngdomsNyt
Mangeårige klubtræner hædret i Fløng-Hedehusene Fodbold
SponsorNyt
Super tilbud til alle medlemmer i FHF
Fodbold Fitness
Nyt tilbud til klubbens damer
Kommende kampe
November 2017
18.
lørdag
12.15
Fløng-Hedehusene Idræt
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) 8M VinterBOLD • Pulje 6
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Fremad Valby
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
19.
søndag
11.00
Fløng-Hedehusene Idræt
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge A (06) 8M VinterBOLD • Pulje 6
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Greve Fodbold
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
25.
lørdag
10.45
Fløng-Hedehusene Idræt
Herrer
U12
U12 Drenge A (06) 8M VinterBOLD • Pulje 6
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Karlslunde IF
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
26.
søndag
09.18
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 13
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Rudersdal Boldklub
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
26.
søndag
09.36
Vemmelev SGI
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 13
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
26.
søndag
09.54
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 13
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Holbæk B&I (2)
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
26.
søndag
10.12
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 13
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
26.
søndag
10.50
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Fløng 26/11-17 • Pulje 4
Hedehushallen
Greve Fodbold (4)
Hedehushallen
26.
søndag
11.00
KFUM BK, Roskilde (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Fløng 26/11-17 • Pulje 4
Hedehushallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hedehushallen
26.
søndag
11.20
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Fløng 26/11-17 • Pulje 4
Hedehushallen
RB 1906 (1)
Hedehushallen
26.
søndag
11.50
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Fløng 26/11-17 • Pulje 4
Hedehushallen
Greve Fodbold (4)
Hedehushallen
26.
søndag
15.50
Fløng-Hedehusene Idræt
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Fløng 26/11-17 • Pulje 4
Hedehushallen
Ringsted IF (2)
Hedehushallen
26.
søndag
15.50
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Fløng 26/11-17 • Pulje 5
Hedehushallen
Ringsted IF (1)
Hedehushallen
26.
søndag
16.10
Greve Fodbold (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Fløng 26/11-17 • Pulje 4
Hedehushallen
Fløng-Hedehusene Idræt
Hedehushallen
26.
søndag
16.10
Greve Fodbold (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Fløng 26/11-17 • Pulje 5
Hedehushallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hedehushallen
26.
søndag
16.30
KFUM BK, Roskilde (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Fløng 26/11-17 • Pulje 4
Hedehushallen
Fløng-Hedehusene Idræt
Hedehushallen
26.
søndag
16.30
KFUM BK, Roskilde (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Fløng 26/11-17 • Pulje 5
Hedehushallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hedehushallen
26.
søndag
17.00
Fløng-Hedehusene Idræt
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Fløng 26/11-17 • Pulje 4
Hedehushallen
Taastrup FC (1)
Hedehushallen
26.
søndag
17.00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Fløng 26/11-17 • Pulje 5
Hedehushallen
Taastrup FC (2)
Hedehushallen

Støt vores sponsorer - de støtter os

Find os på Facebook