Menu
SponsorNyt 04. september kl. 20:45
Super tilbud til alle medlemmer i FHF Spar 20% på dit næste køb hos Svane Køkkenet i Roskilde
AnlægsNyt
Ingen skrueknopper på kunstbanen
Fodbold Fitness
Nyt tilbud til klubbens damer
Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt

Støt vores sponsorer - de støtter os

Kommende kampe
September 2016
3.
lørdag
11.00
Fløng-Hedehusene
livescore
3 - 4
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (06) • Pulje 4
Hedehusene ny Idrætspark
Kalundborg GB
Hedehusene ny Idrætspark
3.
lørdag
12.00
Fløng-Hedehusene
1 - 5
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (05) • Pulje 4
Hedehusene ny Idrætspark
KFUM BK, Roskilde
Hedehusene ny Idrætspark
3.
lørdag
13.30
Fløng-Hedehusene
4 - 3
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (01) • Pulje 2
Hedehusene ny Idrætspark
Greve Fodbold
Hedehusene ny Idrætspark
5.
mandag
18.30
Fløng-Hedehusene
14 - 1
Herrer
Senior
8-Herresenior 2 (motionsrækken) • Pulje 3
Hedehusene ny Idrætspark
Rosenhøj BK
Hedehusene ny Idrætspark
6.
tirsdag
18.30
Fløng-Hedehusene
livescore
0 - 4
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (05) • Pulje 1
Hedehusene ny Idrætspark
Rosenhøj BK
Hedehusene ny Idrætspark
10.
lørdag
10.18
Fløng-Hedehusene Idræt
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 10. september • Pulje 10
Fløng Idrætsanlæg
Høje Tåstrup IF
Fløng Idrætsanlæg
10.
lørdag
10.54
Ishøj BK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 10. september • Pulje 10
Fløng Idrætsanlæg
Fløng-Hedehusene Idræt
Fløng Idrætsanlæg
10.
lørdag
11.00
Fløng-Hedehusene Idræt
7 - 3
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (06) • Pulje 3
Fløng Idrætsanlæg
Ølstykke FC
Fløng Idrætsanlæg
10.
lørdag
11.30
Vallensbæk IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 10. september • Pulje 10
Fløng Idrætsanlæg
Fløng-Hedehusene Idræt
Fløng Idrætsanlæg
10.
lørdag
12.24
Fløng-Hedehusene Idræt
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 10. september • Pulje 10
Fløng Idrætsanlæg
Taastrup FC
Fløng Idrætsanlæg
12.
mandag
18.30
Fløng-Hedehusene Idræt
4 - 2
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands (03) • Pulje 3
Fløng Idrætsanlæg
Måløv BK
Fløng Idrætsanlæg
14.
onsdag
18.00
Fløng-Hedehusene
3 - 7
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (03) • Pulje 1
Hedehusene ny Idrætspark
Jyllinge FC
Hedehusene ny Idrætspark
14.
onsdag
18.30
Fløng-Hedehusene
4 - 2
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (01) • Pulje 3
Hedehusene ny Idrætspark
Benløse IF
Hedehusene ny Idrætspark
17.
lørdag
11.00
Fløng-Hedehusene
livescore
3 - 4
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (06) • Pulje 4
Hedehusene ny Idrætspark
Rosenhøj BK
Hedehusene ny Idrætspark
17.
lørdag
13.00
Fløng-Hedehusene
7 - 1
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 5
Hedehusene ny Idrætspark
Frederikssund IK (2)
Hedehusene ny Idrætspark
18.
søndag
11.00
Hedehusene Independents
1 - 2
Herrer
Senior
8-Herresenior 2 (motionsrækken) • Pulje 3
Hedehusene ny Idrætspark
Fløng-Hedehusene
Hedehusene ny Idrætspark
18.
søndag
12.00
Fløng-Hedehusene
3 - 2
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (05) • Pulje 4
Hedehusene ny Idrætspark
Kr. Værløse IF
Hedehusene ny Idrætspark
19.
mandag
18.00
Fløng-Hedehusene Idræt
6 - 0
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands (03) • Pulje 3
Fløng Idrætsanlæg
Taastrup FC
Fløng Idrætsanlæg
20.
tirsdag
18.00
Fløng-Hedehusene Idræt
0 - 8
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (04) • Pulje 3
Fløng Idrætsanlæg
Gundsømagle IF
Fløng Idrætsanlæg
20.
tirsdag
19.00
Fløng-Hedehusene (3)
0 - 3
Herrer
Senior
Seriepokalen • Pulje 1
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Snekkersten IF (2)
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
21.
onsdag
18.15
Fløng-Hedehusene
2 - 3
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior Mester • Pulje 2
Hedehusene ny Idrætspark
Orient GI
Hedehusene ny Idrætspark
22.
torsdag
18.30
Fløng-Hedehusene
2 - 3
Herrer
Senior
8-Herresenior 2 (motionsrækken) • Pulje 3
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Vallensbæk IF
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
22.
torsdag
18.30
Fløng-Hedehusene Idræt
livescore
0 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (03) - 2. halvdel • Pulje 4
Fløng Idrætsanlæg
BK Vest, Rødovre
Fløng Idrætsanlæg
24.
lørdag
11.00
Fløng-Hedehusene Idræt
8 - 3
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (06) • Pulje 3
Fløng Idrætsanlæg
Melby-Liseleje IF
Fløng Idrætsanlæg
24.
lørdag
12.00
Fløng-Hedehusene
0 - 8
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (05) • Pulje 1
Hedehusene ny Idrætspark
Farum BK (1)
Hedehusene ny Idrætspark
26.
mandag
17.30
Fløng-Hedehusene Idræt
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (04) • Pulje 3
Fløng Idrætsanlæg
Skibby IK
Fløng Idrætsanlæg
27.
tirsdag
17.30
Fløng-Hedehusene
Herrer
Senior
8-Herresenior 2 (motionsrækken) • Pulje 3
Hedehusene ny Idrætspark
BSG Fodbold
Hedehusene ny Idrætspark
28.
onsdag
18.00
Fløng-Hedehusene
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (01) • Pulje 3
Hedehusene ny Idrætspark
Endeslev-Vråby IF
Hedehusene ny Idrætspark
29.
torsdag
18.30
Fløng-Hedehusene Idræt
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (03) - 2. halvdel • Pulje 4
Fløng Idrætsanlæg
Årby GI
Fløng Idrætsanlæg

Find os på Facebook